Debata Oksfordzka, Zamek Królewski w Warszawie, 8.06.2019

Wykład dla stypendystów Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności: Wystąpienia publiczne. Co i jak mówić. Przestrzeń from Facebook, Warszawa, 4.06.2019

CUSTOMER CARE FESTIVAL 2019, Warsaw Hotel Marriott, 27.05.2019

Jako prelegent i wystawca, z jednej strony instruowałem jak ważna jest komunikacja kryzysowa, a z drugiej stresowałem szkoleniami medialnymi przed kamerą wybraną grupę z prawie pół tysiąca uczestników.

Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego Press Club Polska, Hotel Sheraton, Warszawa, 16.05.2019

Jako juror mam powód do dumy-dziennikarze od ekonomii zasypali nas dobrymi artykułami. Nagroda specjalna dla braci Sekielskich.
Fot. Jacek Turczyk

Koncert Charytatywny "WSPÓLNOTA SERCA", 12.05.2019

Warszawa, Wilanów, Świątynia Opatrzności Bożej
Scenariusz i reżyseria: J. Krysiak, J. Kondrat, D Łukawski

Akademia Bezpiecznego Człowieka, wrzesień 2018

Cztery odcinki programów edukacyjnych, które są częścią serii szkoleń, mających poinstruować jak nie stać się ofiarą przestępstw i jak ochronić najbliższych.
Produkcja, scenariusz i reżyseria ale we współpracy z Filmimage Jacka i Sylwii Kościuszko.

fot. Tomasz Bartoszyński

Debata Oksfordzka, 12 czerwca 2018r

„Wyobraźnie jest ważniejsza od wiedzy” to był temat Debaty Oksfordzkiej na Zamku Królewskim. Po obu stronach znamienici mówcy między innymi Ewa Bogusz-Moore oraz dr Tomasz Rożek. Razem z prof. Magdaleną Fikus zasiadałem w tzw. Loży Mędrców, czyli oceniałem tezy stawiane przez wyżej wymienionych. Oczywiście według mnie ważniejsza jest wyobraźnia. Choć jedyne czego zazdrościłem innym to mozolnie zdobywanej wiedzy. Wyobraźnia nie wymaga takich poświęceń. Dlatego stawiam na wyobraźnię !

"(Nie) bądź miła" - listopad 2017

Kampania społeczna przeciwko przemocy wobec kobiet powstała jako wspólne przedsięwzięcie Niebieskiej Linii , warszawskiego ratusza oraz firmy AVON. Zdjęcia Michał Charyton. W spocie o nastolatkach udział wzięły uczestniczki Warsztatów Aktorskich Piotra Furmana.

fot. Michał Charyton

Niebieski Koncert - 22 maja 2017

Koncert Joanny Kondrat z zespołem w Och – Teatrze Krystyny Jandy, połączony z premierową projekcją Niebieskiego Filmu. Projekt został przygotowany, żeby zwrócić uwagę na problem przemocy w rodzinie. Na widowni zasiedli wolontariusze, kuratorzy, terapeuci, byli więźniowie, osoby odsiadujące wyroki oraz zespół Niebieskiej Linii (która była patronem merytorycznym przedsięwzięcia) i przyjaciele. A także moi studenci i fani Joanny Kondrat. Wcześniej Niebieski Koncert odbył się w kościele pod wezwaniem Dobrego Łotra na terenie Zakładu Karnego w Barczewie, gdzie kręciliśmy część zdjęć do Niebieskiego Filmu.

fot. Franek Mazur

Niebieski Film, marzec 2017

Zdjęcia z planu z więzienia w Barczewie, gdzie nagrywaliśmy rozmowy ze skazanymi za przemoc w rodzinie, przeprowadzane przez Joannę Kondrat, która razem ze mną współtworzyła scenariusz i reżyserowała nasz film.

fot. Luc Chives